Dejotava Kazu Deja

Kāzu Dejas Priekšnesums

Kāzu deju var apgūt apmeklējot individuālas nodarbības

Individuāla Nodarbība
Maksa par 3 Nodarbībām 100, – Euro no PĀRA
Maksa par 1 Nodarbību 35, – Euro no PĀRA

Parasti Kāzu Dejas priekšnesuma sagatavošanai ir vajadzīgas 3 līdz 5 individuālās nodarbības. Nodarbību skaits ir atkarīgs no izvēlētās Kāzu Dejas sarežģītības, nodarbību apmeklējuma biežuma un katra dejotāja individuālajām prasmēm. Gatavoties jāsāk vismaz 1 – 1,5 mēnesi pirms kāzām. Ar šo laiku pilnīgi pietiks lai iemācītos sajust savu partneri, iemācītos kustēties dejas ritmā un apgūtu dejas figūras.

Tradicionāli Kāzu Deju ir pieņemts izpildīt Lēnā Valša mūzikas ritmos (Kāzu Valsis), taču reizēm jaunlaulātie izvēlas dejot skanot Vīnes valsim vai Marša Fokstrotam. Atkarībā no līgavas kleitas un pāra mīļākas/izvēlētās dziesmas deja var tikt iestudēta arī Sambas, Svinga vai pat Argentīnas Tango ritmos.

Kāzu Deja ir PRIEKŠNESUMS, jo konkrētās mūzikas ritmā ir jāizpilda noteikti soļi un jāievēro iepriekš paredzēts dejas scenārijs. Šādā veidā apgūtās kustības bieži vien nav izmantojamas ballēs un deju vakaros.

Laicīgi sameklējiet mūziku kas patīk. Mācieties Kāzu Deju tajos apavos, kuros jūs dejosiet kāzās. Ņemiet vērā kleitas izmērus – pārāk šaura, gara vai kupla kleita ierobežo jūsu kustības.

Lielākai efektivitātetei, atkārtojiet Kāzu deju arī mājās, tas ļaus samazināt nodarbību skaitu. Noskaidrojet, kas paredzēts pirms un pēc Kāzu dejas, tas precīzāk ļaus sagatavot priekšnesumu.

Deju Zāles Adrese: Rīgā, Lāčplēša 24, 6.stāvs